o firmie

Działamy z pasją.
Potrafimy działać lepiej niż konkurencja. Bierzemy inicjatywę we własne ręce i ciągle poszukujemy lepszych sposobów na wykonanie działań. Jesteśmy zachęcani do twórczego myślenia i wcielania pomysłów w życie.

Bezpośrednie dotarcie do klientów konsumentów to nie tylko jeden z najważniejszych elementów kampanii promocyjnych i reklamowych, to także warunek odniesienia sukcesu na coraz bardziej ciasnym rynku w Polsce. Rozpoczęcie transformacji ekonomicznej w naszym kraju i wchodzenie Polski na drogę gospodarki rynkowej spowodowało nasilenie się konkurencji i konieczność wprowadzania przez przedsiębiorstwa zasad marketingu, czyli uwzględniania w swych działaniach potrzeb grup nabywców i postępowania konkurencji. Coraz trudniejsze staje się skuteczne dotarcie do konsumentów.

Opierając się na doświadczeniach związanych z organizacją grupowych imprez o charakterze rozrywkowym, prowadzeniem klubów, znajomością rynku polskiego i zagranicznego oraz zasad showbuissnesu stworzyliśmy Agencję Artystyczno Reklamową “Pasja” która na bazie imprez masowych przy współpracy z mediami, daje Państwa Firmie możliwość bezpośredniego dotarcia do klientów Waszej Firmy.

Agencja Artystyczno Reklamowa “Pasja” powstała w 2000 roku (do listopada 2006 funkcjonowała pod nazwą “de’Kompresja”), działa na terenie całego kraju. Oferta skierowana jest do Firm, Urzędów Miasta, Gmin, Klubów, Restauracji oraz osób prywatnych.

Dysponujemy wszelką wiedzą oraz materiałami umożliwiającymi pełen sukces:

* koncertów
* imprez
* festiwali
* wydarzeń
* artystów
* faktów
* miast
* klubów
* powiatów
* finansów
* businessu
* firm

Aby dokładniej zapoznać się z pełna ofertą Agencji “Pasja” zapraszamy do działu pod nazwą - “Oferta”.

Nasza gwiazda

RICO SANCHEZ & GIPSY KING`S PARTY

Rico Sanchez to muzyk współpracujący niegdyś z zespołem Gipsy King`s. Gorąca muzyka latynoska jest zawsze doskonałą propozycją do zabawy na różnego rodzaju eventach, szkoleniach i spotkaniach.
Kiedy 13 lat temu Rico Sanchez zakładał zespół wiedział jaką muzykę chce grać. Ich wspaniałe 90 minutowe show to doskonała kompilacja znanych przebojów Gipsy Kings takich jak „Volare”, „Bamboleo” […]