THE CHICAGO BLUES BROTHERS SHOW (Support SAMOKHIN BAND)

CHICAGO BLUES BROTHERS SHOW na dwóch koncertach w Polsce.

Najsłynniejsi bluesowi bracia powracają z niesamowitym widowiskiem.

21 listopada Muzyczna rewia The Chicago Blues Brothers Show porwie do szalonej zabawy publiczność w łódzkiej Atlas Arenie.
„Blues Brothers” – jedna z najsłynniejszych muzycznych komedii wszechczasów, doskonałe połączenie muzyki, sensacji i żartu.
Szalona podróż przez Amerykę skradzionym radiowozem w rytm wielkich przebojów.
Wszyscy doskonale znamy historię braci Blues a jednak wciąż chcemy by opowiadano ją nam na nowo. Oto nadchodzi niepowtarzalna okazja by przeżyć tę przygodę raz jeszcze. Tym razem nie przed telewizorem ale na żywo, podczas porywającego koncertu. Elwood i Jake oraz ich kilkunastoosobowy zespół zagrają wszystkie znakomite i doskonale znane z filmu piosenki: Everybody Needs Somebody, Sweet Home Chicago, Gimme Some Lovin’, Rawhide, Respect i wiele innych.
The Chicago Blues Brothers Show to nie tylko muzyka, to także dynamiczne, barwne i emocjonujące widowisko dla widzów od lat 5-ciu do 105-ciu. To niepowtarzalna okazja by przeżyć wspaniałą muzyczną przygodę i usłyszeć na żywo niezapomniane piosenki z filmu Blues Brothers. Takiej okazji nie można przegapić.
The Chicago Blues Brothers Show zostało w ubiegłym roku uhonorowane nagrodą Official No 1 Tribute Act in The UK.

SAMOKHIN BAND (Support)

To polsko- rosyjski zespół, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Pavla Samokhina, pochodzącego z Rostowa nad Donem.
Pavel wnosi do muzyki zespołu nie tylko dźwięki trąbki, której jest wirtuozem, i schrypnięty wokal, ale – przede wszystkim „coś”, co stanowi o niezwykłości i niepowtarzalnej aurze spowijającej wszystko, co mieści się na pięciolinii i poza nią.
Muzyka, którą wykonuje zespół to energetyczna mieszanka jazzu, funky, ska, starego, dobrego rock’n'rolla
oraz wschodniego folku wzmocniona mocnym rockowym brzmieniem. Do tego dochodzi rosyjska charyzma i kozacka energia!!
Zespół wystąpił jako support Joe Cocker’a oraz zespołu Leningrad.
Zespół SAMOKHIN BAND na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą, oraz wydane 3 albumy.
Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem.

Bilety na oba koncerty The Chicago Blues Brothers Show kupisz tutaj: Centrum Biletów Atlas Areny, www.ticketpro.pl, w salonach Empik, Media Markt, Saturn.

Nasza gwiazda

VIDEO

Właśnie ukazała się debiutancka płyta zespołu Video. Ich pierwszy kawałek, „Bella” jest już przebojem, ale nie ma się co dziwić - założycielem zespołu jest Tomek Lubert, wcześniej twórca zespołu Virgin (tego od Dody). Według zapowiedzi wydawcy, będzie to najgłośniejsza premiera nadchodzących miesięcy, tym bardziej, że równolegle “Bella” ukaże się w anglojęzycznej wersji na jednej […]