Paweł Kukiz & Piersi

Zespół istnieje od 1984 roku, pierwsza płyta z roku 1992 wzbudziła liczne kontrowersje i reakcje nie tylko w naszym kraju ale i zagranicą. Wtedy też zespół staje się najbardziej popularnym zespołem w kraju co ciągnie za sobą serię udanych koncertów.
W roku 1997 ukazała się nowa płyta “Raj na ziemi” z której pochodzą utwory “Całuj mnie” i “O Hela” które w niedługim czasie staja się hitami.

Po sukcesie tych piosenek wzrasta zainteresowanie zespołem za oceanem. Na zaproszenie Poloni amerykańskiej zespół udaje się na swoje pierwsze amerykańskie koncerty gdzie zostaje nakręcony wideoklip do piosenki “Całuj mnie”. “Raj na ziemi” szybko dorobił się złotej obróbki.
W roku 2004 ukazała się ”Piracka płyta” której singiel „Wirus sLd” wywołał burzę wśród odbiorców. Płyta ta trafiła na 2 miejsce oficjalnej listy sprzedaży.
W roku 2005 Piersi otrzymały nominację do nagrody Fryderyk 2004 (Album Roku Rock za płytę “Piracka płyta”) 2005.03.21 “Piracka płyta” przekracza pułap 35 tysięcy egzemplarzy osiągając status “Złotej Płyty”.

Nasza gwiazda

And Von S

DJ, który interesuje się muzyką elektroniczną od 1986 roku. Na początku był to Elektropop/ New Wave (muzyka lat 80 - tych typu Depeche Mode, Erasure. Eurythmics, Bronski Beat, Off…itp). Do dziś posiada bardzo duża kolekcję maxi singli z tych lat, którą nadal wykorzystuje w swoich setach.
Na początku swojej kariery grał w berlińskich klubach “Soseiety” i […]