Andreo & Karina

To jedyny duet w Europie śpiewający na żywo kilkadziesiąt minut największych przebojów Al Bano & Romina Power. W ich repertuarze znajdują się największe przeboje m.in.: “Felicyta”, “Ci sara”, “Volare”, “Sempre, Sempre, Sharazan”, “Tu soltanto Tu” i wiele innych, oraz własne kompozycje w języku włoskim.
Duet powstał w 1999r. i ma na swoim koncie płyty, teledyski i wiele koncertów w Polsce i za granicą m.in. w USA.
Występują w oryginalnych strojach zaskakując widownię dużym podobieństwem i bardzo profesjonalnym wykonaniem. Ich koncerty są wyjątkowe, mają bardzo dobry kontakt z publicznością i potrafią wprowadzić w romantyczny nastrój i gorącą włoską atmosferę.
Duet gościł w różnych programach telewizyjnych, między innymi: “Pytanie na śniadanie” TVP Grają koncerty plenerowe jak i klubowe oraz kameralne. Muzyka dla każdego pokolenia !

UTWÓR “SEMPRE, SEMPRE” z repertuaru Al. Bano & Romina Power (TVP)
UTWÓR “FELICITA” z repertuaru Al. Bano & Romina Power

Nasza gwiazda

HEY

Hey, legenda polskiego rocka, od 15 lat na scenie, teraz w nowej odsłonie! Niedawno muzycy zagrali akustyczny koncert w ramach kultowej serii MTV Unplugged. Nie zabrakło m.in. “Dreams”, “A Ty?” czy “Sic!”. Wszystko to do usłyszenia i obejrzenia. Krótko mówiąc: każdy koncert Hey to ogromna siłą rażenia!
“MOJA I TWOJA NADZIEJA (Aleksandrów Łódzki)”
“KTO […]