Andreo & Karina

To jedyny duet w Europie śpiewający na żywo kilkadziesiąt minut największych przebojów Al Bano & Romina Power. W ich repertuarze znajdują się największe przeboje m.in.: “Felicyta”, “Ci sara”, “Volare”, “Sempre, Sempre, Sharazan”, “Tu soltanto Tu” i wiele innych, oraz własne kompozycje w języku włoskim.
Duet powstał w 1999r. i ma na swoim koncie płyty, teledyski i wiele koncertów w Polsce i za granicą m.in. w USA.
Występują w oryginalnych strojach zaskakując widownię dużym podobieństwem i bardzo profesjonalnym wykonaniem. Ich koncerty są wyjątkowe, mają bardzo dobry kontakt z publicznością i potrafią wprowadzić w romantyczny nastrój i gorącą włoską atmosferę.
Duet gościł w różnych programach telewizyjnych, między innymi: “Pytanie na śniadanie” TVP Grają koncerty plenerowe jak i klubowe oraz kameralne. Muzyka dla każdego pokolenia !

UTWÓR “SEMPRE, SEMPRE” z repertuaru Al. Bano & Romina Power (TVP)
UTWÓR “FELICITA” z repertuaru Al. Bano & Romina Power

Nasza gwiazda

Marian Lichtman

Perkusista zespołu Trubadurzy. Kompozytor, producent,
wokalista, legenda muzyki polskiej, po raz kolejny potwierdza, że jest muzykiem wszechstronnym, otwartym na różne gatunki od popu przez rock, funky, jazz i hip hop, na nowoczesnych brzmieniach muzycznych kończąc.
Marian Lichtman tym razem w repertuarze największych przebojów zespołu Trubadurzy. Podczas koncertu usłyszymy takie przeboje jak: „Znamy się tylko […]