Andreo & Karina

To jedyny duet w Europie śpiewający na żywo kilkadziesiąt minut największych przebojów Al Bano & Romina Power. W ich repertuarze znajdują się największe przeboje m.in.: “Felicyta”, “Ci sara”, “Volare”, “Sempre, Sempre, Sharazan”, “Tu soltanto Tu” i wiele innych, oraz własne kompozycje w języku włoskim.
Duet powstał w 1999r. i ma na swoim koncie płyty, teledyski i wiele koncertów w Polsce i za granicą m.in. w USA.
Występują w oryginalnych strojach zaskakując widownię dużym podobieństwem i bardzo profesjonalnym wykonaniem. Ich koncerty są wyjątkowe, mają bardzo dobry kontakt z publicznością i potrafią wprowadzić w romantyczny nastrój i gorącą włoską atmosferę.
Duet gościł w różnych programach telewizyjnych, między innymi: “Pytanie na śniadanie” TVP Grają koncerty plenerowe jak i klubowe oraz kameralne. Muzyka dla każdego pokolenia !

UTWÓR “SEMPRE, SEMPRE” z repertuaru Al. Bano & Romina Power (TVP)
UTWÓR “FELICITA” z repertuaru Al. Bano & Romina Power

Nasza gwiazda

KULT

Muzyka Kultu ma swoje korzenie w punku i nowej fali, ale posiada też elementy rocka, a nawet jazzu. Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego.
Kult zasłynął atmosferą tworzoną na koncertach oraz niekonwencjonalnym przesłaniem piosenek. Wydali 13 płyt a […]